دستگاه چاپ روی تیشرت

در حال حاضر این دستگاه موجود نمی باشد اما جوهر های این دستگاه موجود است و توسط شرکت سرام گرافیک به فروش میرسد.

جوهر دوپنت امریکایی مخصوص چاپ مستقیم تیشرت مربوط به پرینتر DTG VIPER به مقدار ۵ لیتر سالم موجود می باشد

قیمت اصلی برای این ۵ لیتر ۵ میلیون تومان می باشد اما برای اطلاع از قیمت شرکت سرام گرافیک با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل فرمائید

دستگاه چاپ روی تیشرت به صورت مستقیم یکی از کارآمد ترین و بهترین دستگاه ها برای چاپ تیشرت می باشد. هم اینک سرام گرافیک قدرتمندترین دستگاه چاپ روی تیشرت در دنیا را برای فروش عرضه نموده است. نام این دستگاه DTG Viper می باشد که لازمه هر شرکت چاپی است که میخواهد در کنار استفاده از آخرین تکنولوژی چاپ، بهترین کیفیت را نیز ارائه دهد. در صورتی که شما نیز قصد دارید از شرکت های بنام در این زمینه عقب نمانید حتما نسبت به خرید این دستگاه مدرن اقدام نمائید.

دستگاه چاپ مستقیم روی تیشرت

نحوه عمل دستگاه چاپ مستقیم : نحوه عمل این دستگاه به طور کامل با چاپ سابلیمیشن متفاوت می باشد. این دستگاه تمام مکانیزه بوده و مانند چاپ سابلیمیشن نیاز به پرس و دستگاه حرارتی ندارد. در این دستگاه سطح مورد نظر از یک سمت فیکس شده و وارد دستگاه می شود و دستگاه به صورت مستقیم روی آن چاپ می کند و از سمت دیگر آماده از دستگاه خارج می شود که بلافاصله قابل استفاده خواهد بود. در استفاده از این دستگاه نیاز به هیچگونه پرس، فشار، انجام امور مکانیکی و یا استفاده ی مستقیم از دست برای انجام کار نیست و پرینت در یک مرحله و به طور کاملا مکانیزه انجام می گیرد. فقط باید تیشرت و یا سطح مورد نظر را در محل مخصوص قرار داد سپس نسبت به فشار دادن دکمه و برنامه ریزی دستگاه برای انجام اقدام نمود.

چاپ با رنگ سفید : بزرگترین حسن این دستگاه استفاده از رنگ سفید می باشد. این دستگاه علاوه بر چهار رنگ مشکی، قرمز، آبی و زرد، دارای رنگ سفید می باشد و به این ترتیب امکان چاپ روی سطوح مشکی مانند تیشرت مشکی با کیفیتی خارق العاده و خیره کننده و به صورت مستقیم وجود دارد که چاپ های معمولی و سابلیمیشن امکان چنین چاپی را ندارد . جوهر های مورد استفاده برای دستگاه توسط کارخانه ی مربوط تولید می شود که براحتی در دسترس بوده و از نوع جوهر پیگمنت می باشد.

چاپ روی انواع سطوح : این دستگاه دارای هد صنعتی اپسون می باشد و ساخت کشور استرالیا است. نحوه طراحی هد به صورتی می باشد که علاوه بر حرکت به سمت طرفین قابلیت حرکت به سمت بالا و پائین را دارد. این دستگاه حتی می توان روی سطوحی که داری پستی بلندی است و صاف نیست نیز چاپ نمود. بنابراین این دستگاه نه تنها قابلیت چاپ روی تیشرت و پارچه را دارد بلکه می تواند روی انواع سنگ، سرامیک، کاشی، آلمینیوم، کلاه، کروات، شال، کیف، چوب، شلوار و حتی توپ نیز چاپ کند. با استفاده از این دستگاه می توان روی سنگ های تراورتن نیز چاپ نمود. مکانیزم کار دستگاه به شکلی می باشد که تمامی خلل و فرج سنگ نیز چاپ می شود که محصولی بسیار زیبا تولید خواهد نمود. در واقع این دستگاه امکان چاپ روی هر سطح با هر شکل و شمایلی را داراست. همچنین به هیچ عنوان فرقی نمی کند که شما از چه جنس پارچه ای استفاده می نمائید بنابراین چاپ تیشرت های پنبه ای با Resoulation بالا با دستگاه چاپ مستقیم امکان پذیر خواهد بود.

ابعاد چاپ بزرگ : حیرت انگیز خواهد بود اما این دستگاه قابلیت چاپ به عرض ۴۵ سانت و به طول بیش از یک و نیم متر را داراست. بدین ترتیب امکان چاپ روی بخش وسیعی از تیشرت و همچنین چاپ روی شال و یا سطوح بلند به صورت یکپارچه و به صورت مستقیم خواهد بود. تولید کننده ی پرینتر های DTG دستگاه های مختلفی تولید می کند که DTG Viper بزرگترین ابعاد چاپ را در بین دیگر محصولات آن در دنیا داراست. یکی از ویژگی های خارق العاده این دستگاه پرینت همزمان دو سطح با دو عکس متفاوت می باشد. نرم افزار این دستگاه طوری برنامه ریزی شده که این امکان را به شما می دهد تا در آن واحد دو تیشرت را در دستگاه بگذارید و پرینت بگیرید.

نرم افزار مخصوص چاپ : این دستگاه دارای نرم افزار ویژه ای می باشد که تقریبا تمامی امور مربوط به دستگاه از طریق آن انجام می گیرد. این نرم افزار پیشرفته حتی امکان محاسبه ی میزان رنگی که در هر پرینت استفاده می شود را دارد و گزارش کاملی از استفاده از هر رنگ به صورت مجزا در اختیار قرار می دهد. در صورتی که قیمت رنگ خریداری شده نیز در دستگاه وارد شود هزینه ی هر چاپ را نیز محاسبه نموده و اعلام می دارد که برای پرینت طرح مربوطه چه میزان رنگ مصرف شده و چقدر هزینه شده است. به این شکل می توان برای طرح های گوناگون که میزان رنگ متفاوتی دارند قیمت متفاوت و متناسبی در نظر گرفت. البته قابل ذکر میباشد که نرم افزارهای این دستگاه روی سیستم عامل ویندوز XP قابلیت استفاده خواهد داشت.

مشخصات فنی : این دستگاه با برق شهری کار می کند و بدین علت در هر مکانی قابل استفاده می باشد. همچنین وزن آن ۹۰ کیلوگرم می باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *